Üzletkötő-területi képviselő

  • Cég neve

    LAMMERS TRIÓDA MOTOR Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A meglévő ügyfelek kezelése
  • Az ügyfélkapcsolatok bővítése, állandó vevőlátogatás
  • Ügyfél adatbázis folyamatos frissítése, fejlesztése
  • Ügyfélre szabott műszaki tanácsadás
  • Új vevők felkutatása
  • A szerződések előkészítése, és a megrendelések koordinálása
  • Az elvárt értékesítési tervek teljesítése egyéni felelősséggel

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség villamos és/vagy gépész területen
  • Értékesítési tapasztalat ( min. 3 év )
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség
  • Eredményorientáltság
  • Pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség villamos és/vagy gépész területen
  • A cég profiljába vágó területen szerzett értékesítési munkatapasztalat
  • A mi emberünk vagy:
  • - ha hasonló műszaki területen dolgozol (dolgoztál) és kipróbálnád magad értékesítőként és vállalnád a vevőkkel való kapcsolattartást új vevők felkutatását
  • -ha értékesítőként dolgozol dolgoztál és érdekel a műszaki terület fogékony vagy megismeni termékeinket és evvel kamatoztatni eddigi értékesítési tapasztalataidat.

Amit kínálunk

  • Több mint 20 éve a piacon vagyunk.
  • Biztos és hosszú távú munkahely
  • Főállású munkaviszony
  • Jövedelem: egyéni megállapodás szerint
  • Egyéb juttatások: cégautó, notebook, mobiltelefon

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Ipari villamosmotorok, hajtóművek, frekvenciaváltók nagykereskedelmével foglalkozó cégünk értékesítési csapatának bővítéséhez Nyugat illetve Közép Magyarországra keresünk utazó értékesítő munkatársat.

Kérjük küldje meg jelentkezése esetén Önéletrajzát, motivációs levelét.