Üzletkötő/területi képviselő

  • Cég neve

    ActiveMedia Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A magyarországi élelmiszer üzletláncok reklámfelületeinek értékesítése kis- és közép vállalatok részére.
  • Új ügyfelek felkeresése és kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel.

Elvárások

  • Te vagy Magyarország legjobb üzletkötője?
  • Neked senki sem teszi le csak úgy a telefont és nem küld el a tárgyalásodról?
  • Nem sírsz a paplanba, ha netán valami félnótással mégsem jutsz dűlőre?
  • Tényleg akarsz pénzt keresni és nem csak reszkedni a szürke szerencsétlen folyton nyafogó üzletkötők között?
  • Csak akkor jelentkezz, ha igenek a válaszaid, akkor itt a helyed!!! Nekünk nem kellenek a szürke középkategóriások, őket meghagyjuk a konkurenciának...

Amit kínálunk

  • Versenyképes alap fix jövedelem + akár havi 1 millió forint jutalék
  • Stabil, nemzetközi céges háttér
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Szakmai képzés, értékesítési tréningek, csapatépítő programok
  • Otthoni munkavégzés lehetősége (1 adminisztratív munkanap)
  • Saját gépjárműhasználat során a teljes kopás + üzemanyag költséget álljuk

Céginformáció

ActiveMedia Hungary Kft. - Reklámfelületeket biztosítunk a szupermarketekben. (www.active-media.hu)
Az ActiveMedia Hungary Kft. egy nemzetközi vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, melynek fő profilja médiahirdetési felületek értékesítése. A Társaságunk folyamatosan bővül, dinamikusan növekszik, ezért csapatunk bővítése miatt keresünk üzletkötő/területi képviselő munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!