Üzletkötő-szaktanácsadó

  • Cég neve

    Techsol Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Vegyipari termékek értékesítése üzletkötőként. Már meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, illetve új ügyfelek szerzése az ország egész területén.

Elvárások

B típusú jogosítvány, nyitottság az új vevőkkel való kapcsolatfelvételre, a régi vevők állandó figyelemmel kísérése, csapatjátékos hozzáállás, képesség az önálló munkavégzésre.

Előnyt jelent

Saját gépjármű és vállalkozói státusz megléte.

Amit kínálunk

A vegyipari termékek ismeretéhez megfelelő oktatást biztosítunk. Európai szintű jövedelem, bónuszok, mobiltelefon és tablet használat, központi háttértámogatás az ügyfelek kezeléséhez, közösségi programok, szülinapok ünneplése.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

9 éve prosperáló cég a vegyipar területén vecsési székhellyel. Kis létszámú, családi tulajdonú cég. Az ipart és a mezőgazdaságot célozzuk meg saját gyártású termékeinkkel.

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.