Üzletkötő munkatárs

  • Cég neve

    Treff-Autóház Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád-Csanád megye

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 2,0M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Főként debreceni telephelyre valamint Szolnok és Szeged telephelyre keresünk megbízható munkatársat, üzletkötőt.  Vedrenne termékek kizárólagos forgalmazására, az alábbi főbb feladatok ellátására:

  • A piac és az ügyfelek kutatása és megismerése
  • A termékek víziójának és stratégiájának meghatározása és kommunikálása
  • A termékek funkcióinak és követelményeinek specifikálása és priorizálása
  • A termékfejlesztési folyamat irányítása és ellenőrzése
  • A termékek tesztelése, értékelése és javítása
  • A termékek bevezetése, értékesítése és támogatása

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • B- kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  •  más termékek értékesítéseben szerzett tapasztalat minimum 1-3 év

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.