Üzletkötő munkatárs

  • Cég neve

    STARFOL PLUSZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Ikervári irodánkba felveszünk üzletkötő munkatársat élelmiszeripari csomagolóanyagok értékesítésére.

Főbb feladatok:

  • Meglévő üzleti partnereinkkel való kapcsolattartás, valamint új partneri kapcsolatok kialakítása
  • A vállalat által forgalmazott csomagolóanyagok értékesítése az élelmiszeripar,  (elsősorban hús-, baromfi- és tejipar) területén, valamint a HORECA szektor területén.
  • Új, potenciális partnerek keresése országszerte
  • Az új és meglévő partnerek látogatása, tárgyalások lebonyolítása
  • Üzemi próbák lebonyolítása élelmiszeripari gyárakban
  • Árajánlatok és szerződések készítése
  • Szakmai tanácsadás

Az élelmiszeripari csomagolóanyagok ismerete előnyt jelent.

Elvárások

  • eredmény- és ügyfélorientált szemléletmód
  • jó kommunikációs és szervező képesség
  • kreativitás és logikus gondolkodás
  • nyitott, magabiztos, érdeklődő attitűd
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • élelmiszeripari és/vagy csomagolástechnológiai ismeret
  • értékesítési vagy csomagolástechnológiai tapasztalat
  • elsősorban Sárvár környéki lakhely

Amit kínálunk

  • hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • versenyképes alapfizetés + jutalék
  • céges autó, laptop, mobiltelefon
  • kimagasló minőségű termékek, brandek képviselete
  • fejlődési lehetőség belső és külső képzések által
  • kiszámítható, családbarát munkahely
  • vezetői támogatás
  • összetartó. egymás támogató munkaközösség

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A STARFOL Plusz Kft. fő profilja az élelmiszer-ipari csomagolóanyagok nagykereskedelme. A hús-baromfiiparban, tejiparban, sütőiparban használatos speciális megoldásokon túl kínálatunkban megtalálhatóak a HoReCa szektor részére a cukrászati, vendéglátóipari csomagolóanyagok.
A másik fő termékvonalunk a környezettudatos életmódhoz kapcsolódó termékek köre. A YAMA márkanévvel megjelentek a komposztálható, környezetbarát csomagolóanyagok a magyar piacon.
A csomagolástechnikai újdonságok és a vevői elképzelések figyelembe vételével teljes körű szolgáltatást nyújtunk a grafikai tervezéstől kezdődően a kész csomagolóanyag leszállításáig.
A STARFOL Plusz Kft. olyan vállalat kíván lenni, amely tevékenységeivel hozzájárul a világ jobbá tételéhez. Tevékenységeinkről tájékozódjon honlapunkon: www.starfolplusz.hu

Amennyiben szívesen lenne csapatunk tagja, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.