Üzletkötő munkatárs

  • Cég neve

    Ozirisz Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új vevők felkutatása, vevőkör bővítés
  • A vállalat élelmiszeripari termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése, értékesítési tervek megvalósítása
  • Meglévő vevők rendszeres látogatása, partneri kapcsolatok fejlesztése és folyamatos bővítése, vevők tájékoztatása az akciókról
  • Vállalat által forgalmazott új termékek bevezetése
  • Megrendelések rögzítése, probléma kezelés
  • Versenytársak tevékenységének nyomon követése
  • Kapcsolattartás a cég többi szervezeteivel
  • Rendszeres kapcsolattartás a vezetőséggel

Elvárások

  • Legalább 2 év üzletkötői tapasztalat
  • Iskola végzettség: minimum középfokú kereskedelmi
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Eredmény orientáltság, probléma megoldó készség
  • Jó tárgyaló képesség
  • Önálló munkavégzés, folyamatos fejlődésre törekvés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Meglévő kapcsolatrendszer, üzleti partner portfólió
  • Gasztronómiai/pék/cukrászipari tapasztalat, termékismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Szabad hétvégék

Céginformáció

Szolnokon, több mint 30 éve működő élelmiszer és vendéglátóipari nagykereskedelemmel foglalkozó kft.

Az állásra önéletrajz csatolásával  jelentkezhet!