Üzletkötő, értékesítő (Klíma- és Légtechnikai Szektor)

  • Cég neve

    Cooper-Klima Kft.

  • Munkavégzés helye

    1151 Budapest, Bogáncs utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása és ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • Ajánlatok készítése és tárgyalások lebonyolítása ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, szolgáltatások és termékek népszerűsítése
  • Piackutatás és versenyképesség elemzése

Elvárások

  • Tapasztalat az értékesítési területen, preferáltan klíma- vagy légtechnikai szektorban
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességek
  • Proaktív hozzáállás és eredményorientáltság
  • Jó problémamegoldó és csapatmunka készség

Előnyt jelent

  • Műszaki érdeklődés vagy szakmai háttér
  • Rendelkezésre álló ügyfélkapcsolati hálózat a szakterületen
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (alapbéren felüli juttatásokkal)
  • Biztos munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Céginformáció

Cégünk egy vezető klíma- és légtechnikai vállalat, amely innovatív megoldásokat kínál ügyfeleinek. Jelenleg keresünk 15. kerületi irodánkba egy dinamikus és proaktív üzletkötőt, aki egyben jófej is. Értékesítési munkatársként a klíma- és légtechnika világában legújabb és legmodernebb berendezések eladásában fogsz tudni dolgozni.
Csatlakozz csapatunkhoz, hogy részese lehess ennek az erősen fejlődő iparágnak.

Amennyiben motivált és ambiciózus, és úgy érzed, hogy megfelelsz a fent említett elvárásoknak, küld el önéletrajzod és motivációs leveled email címünkre.
Köszönjük érdeklődésed a cégünk iránt. Várjuk jelentkezésed és reméljük, hogy hamarosan találkozhatunk személyesen az interjún.