Üzletkötő, értékesítő

  • Cég neve

    BÁSZNA Takarmány Kft.

  • Munkavégzés helye

    4700 Mátészalka

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cég által gyártott termékek értékesítése
  • Tanácsadás és ajánlatok kidolgozása, nyomon követése
  • Potenciális új ügyfelek felkutatása, részletes tájékoztatása a cég tevékenységéről, cég által forgalmazott termékekről
  • Szakmai tanácsadás
  • Megrendelések felvétele, kezelése

Elvárások

  • Legalább 3 éves értékesítési tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Biztos, aktív MS Office (Word, Excel) felhasználói ismeret
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos kiállás és kiváló tárgyalóképesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló és rugalmas munkavégzés

Előnyt jelent

  • Releváns táp (főként lótáp) értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Ló gondozásban, etetésben, tartásban való jártasság

Amit kínálunk

  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid
  • Aktív része lehetsz egy összetartó közösségnek
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Munkavégzésedhez biztosítjuk a szükséges eszközöket mint pl.: laptop, mobiltelefon, céges autó

Céginformáció

Mezőgazdasági növénytermesztéssel, gépi szolgáltatással, árufuvarozással, tápgyártással és állattenyésztéssel foglalkozó cég hosszútávra keres megbízható munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajz csatolásával.