Üzletkötő

  • Cég neve

    DIGI Kft.

  • Munkavégzés helye

    Békéscsaba, Budapest, Miskolc, Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Úgy érzed, a véredben van a személyes értékesítés? Könnyen tudsz beszélgetést kialakítani az emberekkel és szeretsz utazni? Számodra az ember a fontos, és eredményorientáltságod minden helyzetben kiemelkedő? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a TE pozíciód!

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható,

munkájára igényes munkatársat keres

Üzletkötő

pozícióba

FELADATOK

  • A cég kedvező szolgáltatásainak személyes értékesítése
  • Új és meglévő ügyfelek felkeresése az otthonaikban, akár előzetesen egyeztetett időpontban
  • Leendő ügyfeleink igényeinek felmérése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Szerződéskötés
  • A tevékenység adminisztrációja
  • Marketing szóróanyagok terjesztése

ELVÁRÁSOK

  • Ideális esetben 1-3 éves tapasztalat értékesítési, vagy ehhez hasonló területen, azonban pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Heti több napos utazásra való hajlandóság
  • Kitűnő kommunikációs és információs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Eredményorientált gondolkodásmód és magas stressztűrő képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú végzettség

ELŐNY

  • Telekommunikációs területen vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély

AMIT KÍNÁLUNK

  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmények
  • Cafeteria a próbaidő után
  • Fiatalos légkör, dinamikus csapat
  • Professzionális képzés és profi szakmai háttér
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Motiváló jutalékrendszer

Munkavégzés helye

  • Békéscsaba, Budapest, Miskolc, Győr

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs