Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. logo

Üzleti intelligencia (SAP) szakértő

  • Cég neve

    Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 45/B.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Azon dolgozunk, hogy útdíjfizetési szolgáltatásainkat a közutakat használók hasznosnak és értékesnek tartsák, valamint innovatív megoldásainkkal hozzájáruljunk az ország közlekedésének fejlesztéséhez.

Összetartó csapatunkba

üzleti intelligencia (SAP) szakértő

kollégát keresünk határozott időre.

A fenti munkakörben a következő főbb feladatok várnak rád:

  • SAP ERP rendszerrel, modulokkal, interfészekkel kapcsolatban a felhasználók napi szintű támogatása
  • SAP ERP alkalmazás szintű igények és incidensek kezelése, folyamatainak felügyelete, optimalizálása, jogosultságkezelés
  • Funkcionális fejlesztési követelmények specifikálása, fejlesztések támogatása, projektekben való aktív részvétel
  • Koordináció a belső ügyfelekkel és a jegykezelésben érintett további szereplőkkel
  • Kapcsolattartás az IT szervezettel, üzemeltető partnerekkel, külső tanácsadókkal
  • Belső képzési anyagok készítése, oktatás támogatása
  • SAP üzemeltetéssel kapcsolatos dokumentációk karbantartása

Te vagy a megfelelő ember, amennyiben az alábbiakkal rendelkezel:

  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági szakirányú végzettség (BSc/MSc)
  • Magas szintű, minimum 1-3 éves gyakorlat - SAP felhasználói, modulgazdai (FI/CO/SD/MM/SRM/BW) ismeretek

Előnyt jelenthet számodra:

  • SAP Bázis üzemeltetési ismeretek, ABAP programozási gyakorlat
  • További SAP környezet gyakorlati ismerete (SRM, BPC, HANA, PaPm, S/4)
  • SAP Business Objects rendszer adminisztratív ismerete

Amit biztosítunk:

  • Hibrid munkavégzés (részleges távmunka megállapodás)
  • Jól megközelíthető, kiváló infrastruktúrával rendelkező irodaház
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Egymást segítő, barátságos csapat
  • Stabilitás és kiszámíthatóság, támogató szemlélet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, elismerést nyújtó szervezet és közösség

Munkavégzés helye:

Hibrid (iroda: 1134 Budapest, Váci út 45/B)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fizetési igényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Jelentkezésed megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az önéletrajzodban megadott adatokat a NÚSZ Zrt. weboldalán az Adatvédelem menüpont 2.5 pontjában elhelyezett adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje, abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulásodat bármikor, indokolás nélkül visszavonhatod, elektronikus levéllel.