Üzleti folyamat támogató területi referens

  • Cég neve

    OPTESZ OPUS Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen, Nyíregyháza

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • SAP
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • SAP HANA és nonSAP rendszerek hibajavításainak kezelése.
  • Felhasználóktól telefonos és írásos, valamint Service Desk rendszeren keresztül érkező megkeresések kezelés
  • A belső társzervezetek szakmai tevékenységeinek támogatása
  • Az általunk használt nonSAP rendszerek (pl. Eventus, DMS, KIFÜR, MySigno, NEXON stb.) üzemeltetésszerű használata, fejlesztésekben, tesztelésekben való részvétel. Integrált társrendszerek támogatása.
  • Új fejlesztett IT programok tesztelése, közreműködés azok bevezetésében, oktatások tartása.
  • Terepi jelenlét, a támogatott szakterületeknél, folyamatoknál.
  • Ad-hoc kimutatások, prezentációs anyagok készítése.
  • Hálózati beállításokkal kapcsolatos feladatok üzemeltetése.
  • Mobileszköz nyilvántartás program üzemeltetése.
  • Szerelői terepi eszköz keretrendszerének kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki/gazdasági/IT terület).
  • Kiváló kommunikációs és elemzési készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Áramdíj kedvezmény.
  • Kiemelkedő premizálási rendszer.
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret.
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél.
  • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel.
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat.
  • Mobilitás támogatása.
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben.

Munkavégzés helye: Debrecen, Nyíregyháza