Üzleti elemző / Üzletfejlesztési munkatárs

  • Cég neve

    ITK Holding Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Óradna utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új projektek / üzleti / akvizíciós lehetőségek vizsgálata, kapcsolódó üzleti tervek elkészítése
  • Új projektek / üzleti / akvizíciós lehetőségek projekt menedzsmentjében való aktív részvétel, kisebb projektek önálló irányítása
  • Részvétel a Cégcsoport társaságainak üzleti terveinek elkészítésében
  • Likviditási kimutatások, előrejelzések készítése, ellenőrzése
  • Részvétel az éves beszámolók elkészítésében
  • Fejlesztések, belső projektekhez kapcsolódó üzleti/pénzügyi modellek kialakítás a társterületekkel koordináltan
  • Pénzügyi és közgazdasági költség-haszon elemzések elkészítése
  • Piacelemzés és iparági “benchmarking” feladatok elvégzése
  • Ad-hoc jelentések és rendszeres jelentések készítése a Cégcsoport társaságainak vezetése részére
  • Feladatokkal kapcsolatos adminisztráció

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (főiskola/egyetem)
  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű kommunikációs készségek írásban és szóban, jó kapcsolatteremtő képesség üzleti területekkel
  • Proaktív, dinamikus személyiség fejlett problémamegoldó képességgel
  • Önálló, precíz és következetes munkavégzés, állandó fejlődési igény
  • Megoldásorientált személyiség
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete, haladó szintű Word, PowerPoint, magas szintű Excel használat
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Előnyt jelent

  • Novitax, TuboSoft, AnDoc programok ismerete
  • Közlekedési szolgáltatások, illetve jármű gyártás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem.
  • SZÉP kártya juttatás.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Tudtad, hogy a közösségi közlekedés egyre nagyobb teret nyer az utasok szállításában? Érdekel a tömegközlekedés és a buszok? Tudtad, hogy Budapesten évente több mint 1,4 millió utas használja? Tudtad, hogy egy lakosra vetítve ennél csak Prágában utaznak többen a régióban?
Kíváncsi vagy, hogyan zajlik egy elsősorban buszok üzemeltetésével és gyártásával foglalkozó cégcsoport működése belülről? Ráadásul van tapasztalatod cégek teljeskörű könyvelésében?
Ha a fentiek igazak rád, akkor dolgozz velünk a cégcsoportunk újpesti irodájában!