Üzleti elemző

  • Cég neve

    Libri-Bookline Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • 4 napos munkahét
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Támogatni a közép és hosszú távú bevételtermelő stratégiát a digitális értékesítési csatornákon (webshop, applikáció, kapcsolódó digitális eszközök);
  • A Termékmenedzsment üzleti elvárásainak és üzletfejlesztési igényeinek strukturált kidolgozása;
  • Az egyes igazgatóságok üzleti igényeinek gyűjtése, szintetizálása, specifikálása IT részére
  • Üzleti- és funkcionális specifikációk készítése;
  • Innovatív ötletek, technológiai megoldások definiálása a webáruház és bolthálózat területén;
  • Fejlesztések eredményének vizsgálata üzleti követelmények szempontjából, kiértékelése, visszamérése;
  • Jogszabályok, szabályozásoknak történő megfelelés nyomonkövetése és üzleti hatások vizsgálata.

Elvárások

  • Legalább 3 év üzleti elemzői tapasztalatod van;
  • Tapasztalat innovatív, digitális technológiák- és eszközök bevezetésében;
  • Eredményorientált, felelősségteljes, önálló, magas szintű problémamegoldó készség, analitikus gondolkodásmód, rendszerben való gondolkodás jellemez;
  • Együtt tudsz működni olyan területekkel is, amelyek nem a Te szakterületed terminológiáját beszélik;
  • Jól kommunikálsz, könnyen megérteted magad kollégáiddal.

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi, e-kereskedelem területén szerzett múltad;
  • Szereztél tapasztalatot lojalitás rendszerekben (hűségprogramok, vásárlói szegmentáció, stb.);
  • Foglalkoztál már webáruházak üzleti igény alapú fejlesztéseivel;
  • Értesz a fejlesztők nyelvén;
  • Ha a CRM, GA4, CTR, CPL, AOV, AI rövidítésekről nem csak hallottál, de korábbi munkáid során dolgoztál is velük.

Amit kínálunk

  • Négynapos munkahét
  • Cafeteria
  • Dolgozói kedvezmények
  • Izgalmas, sokszínű és felelősségteljes munkakör
  • Tagság egy jó hangulatú és összetartó csapatban

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Digitális Csatornák Igazgatóság küldetése a Libri-Bookline valamennyi digitális csatornájának rendszerszintű és stratégiai szintű üzleti fejlesztése vásárlói érintkezéssel rendelkező csatornák esetében; napi üzletvitelben történő felhasználásának támogatása jellemzően az értékesítés és marketing részére. Jellemzően üzleti-, technológiai-, adat- és performancia alapú megközelítésben alkot, koordinál, futtat üzleti oldalról projekteket, feladatokat.