Üzleti elemző / Business analyst

  • Cég neve

    COFIDIS Magyarország

  • Munkavégzés helye

    Nyíregyháza vagy Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • a meglévő rendszeren belüli és kívüli behajtási szegmentációs szabályrendszer adaptálása a bevezetés alatt álló collection rule engine logika szerint
  • a szabályok sikerességének nyomonkövetése és visszajelzési rendszer működtetése az illetékes vezetők felé
  • a behajtási operáció üzleti igényeinek monitorozása, visszajelzések figyelése oldalon
  • új szabályok definiálása és lefordítása a rule engine szabályrendszere szerint
  • a szabályrendszer és a működési környezet változásainak tesztelése, különböző üzleti szcenáriók összehasonlítása
  • a Collection risk rule engine „termékmenedzseri” feladatai
  • elemzések, kimutatások készítése
  • az eredmények egyeztetése a Holding Központi Kockázatkezelési Igazgatóságának dedikált területeivel

Téged keresünk, ha…

  • rendelkezel hasonló munkakörben (Business analyst, rendszerszervező) szerzett minimum 2-3 év tapasztalattal
  • követeléskezelési tapasztalatod is van
  • könnyen megérted az üzleti folyamatokat, igényeket mind stratégiai, mind operatív szinten
  • jellemző rád a technikai érdeklődés: leginkább adatok és rendszer összefüggések ismerete terén
  • erős kommunikációs-, és jó szintetizálókészséged van
  • nem áll tőled távol az igények, fejlesztések, tesztek pontos dokumentálása sem
  •  az angol nyelvtudásod tárgyalási szintű

Előnyként vesszük, ha…

  • van programozási tapasztalatod
  • rendelkezel francia nyelvtudással

Miért jó nálunk dolgozni? Mert, …

  • jó hangulatú, fiatal, lendületes csapat tagja lehetsz
  • nálunk innovatív, piacújító megoldásokkal találkozhatsz
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk valamint éves bónuszt az alapbéren felül
  • kényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsz
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed rendszeres  tréningek, nyelvi kurzusok formájában
  • a próbaidőt követően home office lehetőséget (heti 2 nap) és rugalmas munkavégzést biztosítunk
  • hétköznapjaid egy stabil hátterű, nemzetközi vállalatcsoportnál töltheted

Munkavégzés helye, ideje:

  • Nyíregyháza vagy Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő