MICHELIN HUNGÁRIA ABRONCSGYÁRTÓ KFT. logo

Üzleti egység vezető

  • Cég neve

    MICHELIN HUNGÁRIA ABRONCSGYÁRTÓ KFT.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Bottyán János utca 15.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Francia középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

- Irányítja a napi termelést 30- 40 műszakos dolgozó közvetlen vezetőjeként, mely csapat alkot egy üzleti egységet az üzemen belül (több üzleti egység alkot egy üzemet).
 - Koordinálja és fejleszti az üzleti egységének a kollektív teljesítményét együttműködve az üzem többi egységével a kitűzött célok elérése érdekében.
- Fejleszti csapatának önállóságát, szakmai hozzáértését.

Elvárások

- felsőfokú végzettség,
- gyártás irányításában szerzett 3 – 5 éves tapasztalat,
- angol és/vagy francia nyelv kommunikációs szintű ismerete,
- felhasználói szintű informatikai ismeret,
- jó együttműködési készség,
- önálló munkavégzés,
- megbízhatóság.

Csatlakozz csapatunkhoz! Légy Te is részese működésünk környezettudatos fejlesztésének, miközben új kapcsolatokat építhetsz, fejlődhetsz és ipari tapasztalatokkal gazdagodhatsz nemzetközi munkakörnyezetben.
LET’S INSPIRE MOTION FOR LIFE!

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • teljesítménybónusz
  • csoportbónusz
  • cafeteria
  • 13. havi bér
  • életbiztosítás
  • egészségbiztosítás a családtagok részére is
  • családi rendezvények
  • egyéb szociális juttatások

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

A Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.