Üzleti döntéstámogatási és elemzési szakértő

  • Cég neve

    BKK Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • SQL MICROSOFT OFFICE POWERPOINT BI
  • Módszertan és szoftverek

    • Microsoft office
    • Excel
    • Power bi
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

BKK Zrt.

Csatlakozz hozzánk, és érezd Budapest pulzusát! A BKK-nál olyan izgalmas állásokat kínálunk, amelyekkel mindennap segítheted az emberek életét. Legyél a közlekedési forradalom része, csapatunkban a helyed!

Feladatok:

  • Az Ügyfélkapcsolati és értékesítési vezérigazgatósági terület munkájának proaktív támogatása ad-hoc riportok, kimutatások, elemzések készítésével
  • Trendek elemzése a különböző értékesítési csatornák mentén, javaslatok tétele azok fejlesztésére, optimalizálásra
  • A teljesítmény értékelése termékek szerinti bontásban akár értékesítési tranzakciók mentén
  • A meglévő riportok folyamatos továbbfejlesztése és új megoldások kidolgozása
  • Online értékesítési csatorna adatainak mélyelemzése, ügyfélszegmentáció, célzott ajánlatadás kialakítása
  • Üzletfejlesztés csapattal szorosan együttműködve, új üzleti modellek (business case) készítése az újonnan felmerülő fejlesztési javaslatok mentén
  • Az éves üzleti terv és gördülő várható elkészítésének támogatása különböző kimutatásokkal és elemzésekkel

Téged keresünk:

  • Minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Befejezett egyetemi vagy főiskolai végzettséged van
  • Magasfokú jártasságod van adatbázis kezelésben, riportok készítésében, adatelemzésben, komplex SQL lekérdezések megírásában
  • Microsoft Office (főleg Excel és PowerPoint) erős felhasználói szintű ismereteid vannak
  • Van Power BI vagy Power Query használatában szerzett tapasztalatod
  • Analitikus szemléletmód és pontosság
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés

Miért válassz minket?

  • Egy innovatív és elhivatott közösség tagja leszel.
  • Vezetőd nyitott az ötleteidre, támogatja a szakmai fejlődésedet és karrieredet.
  • Munkakultúránk egyik eleme a hibrid munkavégzés.
  • A belváros szívében dolgozhatsz, ahová bármikor bárhonnan könnyen eljuthatsz.
  • Megújult irodaházunkban modern munkakörnyezetet biztosítunk.
  • Éves bruttó 420.000 Ft-os cafeteriával várunk.
  • Transzparens javadalmazási rendszer szerinti fizetés.
  • Ha bringával jössz dolgozni, a biztonságos tárolásra sem lesz gondod.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor