Üzletfejlesztő

  • Cég neve

    Prolan Irányítástechnikai Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2011 Budakalász

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Német felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • saját fejlesztésű termékeink megismerése, termékfelelősi feladatok ellátása,
  • partnereinktől érkező igények magas szintű szakmai támogatása,
  • marketing anyagok elkészítésében való közreműködés,
  • új üzleti lehetőségek felkutatása hazai és nemzetközi viszonylatban,
  • partnereinktől érkező reklamációk kezelése (8D riport),
  • versenytárgyalásokon történő részvétel,
  • társosztályok támogatása és velük való együttműködés (logisztika, hw és sw fejlesztés, gyártáselőkészítés),
  • vevőrendelések, szállítási forecastok beszerzése, tervek elkészítése.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (villamosmérnök előnyben),
  • villamosenergia-ipar területén releváns szakmai tapasztalatot szerzett,
  • közbeszerzési (EKR, Electool Fluenta) rendszerekben releváns ismerettel bír (min. 3 év),
  • hazai és külföldi utazások életkörülményeivel összeegyeztethetőek,
  • angol és/vagy német nyelven üzleti környezetben is képes magát és cégünket képviselni.

Amit kínálunk

  • Az éves cafeteria keretösszeg szabadon felosztható a különböző elemek között, mint a SZÉP kártya, kultúra jegy/bérlet, sport jegy/bérlet, bölcsődei/óvodai szolgáltatás, készpénz.
  • kollégák fejlődését mindenki számára elérhető képzési keret biztosítja. Szakmai- és készségfejlesztő képzések, valamint angol tanfolyamok közül lehet válogatni.
  • Minden évben szervezünk céges szintű közösségépítő programokat, mint például rafting Szlovéniában, wellness hétvége, európai városlátogatások, valamint kisebb csapatszintű programokat, mint például gokartverseny, paintball, főzős program, szabaduló szoba. Ezen programokhoz minden kollégánknak munkaidő-kedvezményt is biztosítunk.
  • Tavasszal egészségünk megőrzése és immunrendszerünk erősítése érdekében 8-12 héten keresztül gyümölcsnapot tartunk. Nyáron fagyi nap, télen Túró Rudi nap teszi színesebbé a hétköznapokat.
  • Már hagyomány nálunk, hogy a kollégák gyermekei számára nyári tábort szervezünk. A gyermekek részére háromszori étkezést, színes programokat, kézműves foglalkozást, éneklést és sok-sok mókát biztosítanak a szakképzett pedagógusok Budakalászon az irodaházunk ősfás parkjában. Ezzel a lehetőséggel is igyekszünk megkönnyíteni családos munkatársaink számára a gyermekek nyári felügyeletét.
  • Különböző ingyenes sportolási lehetőségek közül lehet választani: jóga, tenisz, foci, squash.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 34 éves, magyar tulajdonú, stabilan működő középvállalat. Saját fejlesztésű termékpalettánk lefedi a vasút-automatizálási igények és a közművek széles skáláját itthon és külföldön egyaránt.
Energiamenedzsment üzletágunk termékei hazai, német és más régiós áramszolgáltatóknak nyújtanak teljesítményvezérléshez és hálózati adatgyűjtéshez megoldásokat.
Új kollégánkat keressük Üzletfejlesztő pozícióba. Energiamenedzsment üzletágunk jól felépített termékportfolióval rendelkezik, főbb hazai partnereink: MVM, MAVIR, EON, OPUS-TITÁSZ.
Budakalászon, több mint 1 hektáros ősfás parkban helyezkedik el a Prolan csoport. Budakalász könnyen megközelíthető akár tömegközlekedéssel (MÁV-HÉV), akár autóval (M0, 11.sz. főút).