MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt. logo

Üzletfejlesztési (szenior) menedzser (EU hitelezési terület)

  • Cég neve

    MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Nádor u. 31.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Az EU Üzletfejlesztési és Támogatási Osztály keretein belül az alábbi üzlet- és értékesítésfejlesztési feladatok ellátása:

  • az MFB Zrt. rövid és hosszú távú üzletpolitikájának, stratégiájának támogatása, ezen belül a termék- és üzletfejlesztési feladatok végrehajtásában történő részvétel
  • eljárásrendek kialakításában és módosításában, valamint termék- vagy folyamatmódosításokban történő közreműködés
  • az MFB Pontokból és MFB Pont Pluszokból érkező, termékekkel és folyamatokkal kapcsolatos kérdések és észrevételek megválaszolása, szükség esetén egyeztetés a Bank érintett társterületeivel
  • piaci információk gyűjtése a termékekkel, folyamatokkal kapcsolatban és ezek becsatornázása a termékfejlesztési terület részére
  • az értékesítési hálózat szakmai fejlesztéséhez, termékek bevezetéséhez szükséges szakmai, gyakorlati útmutatók, oktató anyagok elkészítése
  • az értékesítési hálózat szakmai minőségi felmérésében történő részvétel, a kapcsolódó elemzési feladatok elvégzése, illetve részvétel a javaslatok kidolgozásában
  • kapcsolattartás az Irányító Hatóságokkal
  • közreműködés az Irányító Hatóságok/MNB/EUTAF/KFF/EU Bizottság felé teljesítendő, termékek és folyamatok kialakításával kapcsolatos véleményezési, egyeztetési feladatok ellátásában, továbbá a pénzügyi közvetítőkkel kapcsolatos adatszolgáltatási kötelezettség teljesítésében

Elvárások

  • legalább 3-5 év banki hitelezési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • gazdasági, pénzügyi felsőfokú végzettség
  • kiváló problémamegoldó készség
  • rugalmasság
  • kiváló kommunikációs készség
  • hatékony munkaszervezés és önálló munkavégzés
  • gyakorlatias személyiség
  • csapatmunkában való részvétel képessége
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • EU források kihelyezéséhez kapcsolódó területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai kihívást jelentő feladatok, tanulási, fejlődési lehetőség
  • nagyfokú önállóság, ugyanakkor komoly csapatmunka
  • kreatív, összetartó csapat
  • laptop, mobiltelefon
  • versenyképes bérezés, kimagasló cafeteria keret, kiemelkedő egyéb juttatások (pl.: egészségbiztosítás, egészségügyi szűrőcsomag, céges üdülési lehetőség, sportolás támogatása)

Céginformáció

Az MFB Magyar Fejlesztési Bank a hosszú távú gazdaságfejlesztési támogatója és az európai uniós visszatérítendő források közvetítésért felelős pénzintézet határozatlan idejű munkavégzéssel Üzletfejlesztési (szenior) menedzser (EU hitelezési terület) munkatársat keres.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel, kérjük, juttassa el hozzánk magyar nyelvű önéletrajzát.

Kérjük, mindenképp regisztráljon a Bankunk karrieroldalán található adatbázisba, mert a jelentkezését csak ebben az esetben tudjuk elfogadni!