Üzletfejlesztési szakértő

  • Cég neve

    TECHTRA Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Nemzetközi kapcsolatok, partneri kapcsolatok fejlesztése: Nemzetközi partnerekkel (ipari szövetségek, stratégiai szövetségek, egyéb szervezetek, vállalatok, egyetemek) való kapcsolatok felkutatása, fenntartása és kiépítése.
  • Nemzetközi piackutatás: Átfogó kutatás végzése a célpiacokon az üzletfejlesztés lehetőségeinek és kihívásainak azonosítása érdekében.
  • Stratégiai tervezés: Stratégiák kidolgozása és végrehajtása az új piacokra való belépéshez mind a Techtra, mind a partnerszervezetek, mind az ügyfélvállalatok nevében.
  • Üzleti intelligencia: A globális piaci trendek, a versenytársak és partnerek tevékenységének, valamint a felmerülő lehetőségek figyelemmel kísérése az üzletfejlesztési kilátások proaktív azonosítása és a megvalósítható stratégiák ajánlása érdekében.
  • Jelentések és elemzések: Jelentések és prezentációk készítése a nemzetközi üzletfejlesztési kezdeményezésekről, az előrehaladásról és a kulcsfontosságú teljesítménymutatókról a felső vezetés és más érdekelt felek számára.
  • Projekt értékelés: Saját fejlesztések értékelése, versenytársak, célpiacok meghatározása, potenciális partnerek és ügyfelek felkutatása, kapcsolatok kezdeményezése.​

Elvárások

  • Egyetemi végzettség,
  • Legalább 5-10 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú tárgyalóképes angoltudás és más idegen nyelvismeret,

Előnyt jelent

  • adatelemzés, pénzügyi tervezés, árazás kialakítás területen tapasztalattal rendelkezel,
  • nemzetközi értékesítési hálózat kiépítésében, vagy működtetésében is van tapasztalatod,
  • érdeklődsz a feltörekvő technológiák iránt (MI, autonóm járművek, modern gyártási technológiák és modern anyagok),
  • Kiváló a problémamegoldó képességed,
  • Csapatjátékos vagy,
  • B kategóriás gépjárművezetési engedéllyel és vezetési rutinnal is rendelkezel,
  • rugalmas vagy és szeretsz külföldre is utazni, kapcsolatokat építeni.

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatási csomagot, versenyképes jövedelmet,
  • Szakmai képzésekben részvételi lehetőséget, szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Cafetériát,
  • Stabil, innovatív munkahelyet,
  • Kellemes, támogató munkahelyi légkört, könnyen megközelíthető, modern irodai környezetet,
  • Izgalmas változatos projekteket/feladatokat,
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy sikeresen működő cég csapatában.

Céginformáció

A Technológia Transzfer Intézet (TECHTRA) Üzletfejlesztési Szakértőt keres, amely egy sokoldalú szerepkör, a nemzetközi kapcsolatok és üzleti stratégia terén szerzett szaktudás kombinálásával hajtja előre a növekedést és stratégiai együttműködéseket alakít ki globális szinten. Ez a pozíció kritikus szerepet tölt be a saját fejlesztések értékelésében, a szervezet jelenlétének kiterjesztésében a külföldi piacokon, erős kapcsolatok kiépítésében nemzetközi érdekeltségekkel, valamint a vállalati fejlesztési és terjeszkedési lehetőségek azonosításában.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatold magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat, motivációs leveled, illetve - amennyiben rendelkezésére áll - portfolió-linked!