Üzletfejlesztési Specialista (közúti-vasúti szállítmányozás)

  • Cég neve

    Nova Human Resources Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XI. kerület

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Megbízónk multinacionális nagyvállalat, a világ egyik vezető szállítmányozó cége.

Feladatok:

  • Intermodális szolgáltatás fejlesztése: elő/utófutás; közreműködés a közúti szolgáltatói kör bővítésében; a piaci változások követése a vasúti operátorok tekintetében, résztvétel az intermodális szolgáltatás belső folyamatainak a kidolgozásában; közreműködés a szolgáltatás hatékonyságának növelésében; a végrehajtott fuvarok mennyiség-növelésének elősegítése
  • A charter szolgáltatás bővítése: a standardizációs lehetőségek azonosítása; a szállítói szolgáltatások értékesítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, valamint a külső szolgáltatókkal
  • Résztvétel az új kapacitás felkutatásában a meglévő és speciális üzleti igények számára (belföldi és nemzetközi szinten)

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat, közúti és/vagy kombinált (vasút és közút) szállítmányozás területén
  • Jó piacismeret és aktív üzleti kapcsolatok, különösen az alvállalkoztatás területén
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önállóság és proaktivitás
  • „CAN DO” attitűd

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil hátterű, emberközpontú multinacionális cég
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XI.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.