Üzletfejlesztési specialista

  • Cég neve

    DSV Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Balatoni út 2/A.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

(szállítmányozási operációs területre)

Szeretnél egy innovatív, összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád és megmutathatod magad? Számít neked a fejlődés és tanulás lehetősége? Akkor megtaláltál minket!

Csatlakozz a DSV-hez, ahol

  • egy skandináv vállalati kultúrában megkapod a felhatalmazást, hogy cselekedj és döntéseket hozz - a kreatív gondolkodás érték,
  • a hibákat tanulási lehetőségként fogjuk fel,
  • a tehetségedet folyamatosan ápoljuk,
  • a szakmában kiváló embereket adunk melléd, hogy tanulj és egyéni céljaidat is megvalósíthasd.

Milyen feladatokat látsz el nálunk?

  • Intermodális szolgáltatás fejlesztésével foglalkozol:
    • elő/utófutás,
    • közreműködsz a közúti szolgáltatói kör bővítésében,
    • követed a piaci változásokat a vasúti operátorok tekintetében,
    • az intermodális szolgáltatás belső folyamatait kidolgozásában részt veszel,
    • közreműködsz a szolgáltatás hatékonyságának növelésében,
    • valamint elősegíted a végrehajtott fuvarok mennyiségének növelését.
  • Bővíted a charter szolgáltatást:
    • azonosítod a standardizációs lehetőségeket,
    • értékesíted a szállítói szolgáltatásokat.
  • Kapcsolatot tartasz a társosztályokkal, valamint a külső szolgáltatókkal.
  • Irányítod a csoport munkáját.
  • Részt veszel az új kapacitás felkutatásában a meglévő és speciális üzleti igények számára (belföldi és nemzetközi szinten).

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Közúti és/vagy kombinált (vasút & közút) szállítmányozás területén szerzett operatív tapasztalattal rendelkezel,
  • Kezdeményezés és önállóság jellemez,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod van,
  • Aktív üzleti kapcsolatokkal rendelkezel, különösképpen az alvállalkoztatás területén,
  • Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó képességgel rendelkezel,
  • „CAN DO” attitűd jellemez,
  • Felhasználói szinten ismered az Excel, Word, Internet programokat.

Miért minket válassz?

  • Frekventált helyszín: modern, könnyen megközelíthető irodánk van Kelenföldön az autóbusz pályaudvar mellett,
  • Vidám mindennapok: jó hangulatban, összetartó csapatban dolgozunk,
  • Széleskörű juttatás: SZÉP kártya juttatást nyújtunk, valamint lojalitásodat 5 évenként pénzjutalommal és extra szabadsággal köszönjük meg,
  • Ügyelünk egészségedre: nagy figyelmet fordítunk az egészségmegőrzésre, a mozgás fontosságára, így hozzájárulunk az AYCM Sportpass-hoz, valamint egészségbiztosítást nyújtunk munkavállalóink számára,
  • Home office: jelenleg heti 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk,
  • Tanulj és fejlődj: odafigyelünk arra, hogy naprakész tudással rendelkezz így széles palettájú tréning lehetőségek várnak rád, nem csak szakmai, de az egészségmegőrzés tekintetében is.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő