Üzletfejlesztési munkatárs

  • Cég neve

    Volánpack Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, új kapcsolatok létesítése
  • Potenciális ügyfelek felkeresése, stratégiai kapcsolatok kiépítése
  • A piac aktív figyelemmel kísérése
  • Új üzletfejlesztési, értékesítési lehetőségek keresése
  • Tárgyalások előkészítése és lebonyolítása

Elvárások

  • 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B2B piacon szerzett ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • Önálló, célorientált munkavégzés
  • Proaktivitás, innovatív szemlélet
  • Felsőoktatási intézményben szerzett végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (excel, world, powerpoint)
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás  (német-román nyelvtudás előnyt jelent)

Előnyt jelent

  • Ha jártas vagy iparági és makrokörnyezeti (hazai, uniós és nemzetközi) trendek “benchmarking” feladatainak elvégzéseben, a működési környezetre vonatkozó előrejelzések, háttérelemzések készítésében, az ezekből fakadó üzletfejlesztési lehetőségek feltárásában
  • Ha rendelkezel széles kapcsolatrendszerrel
  • Ha van tapasztalatod csomagolástechnikai területen

Amit kínálunk

  • Szakmai továbbképzések
  • Bónuszrendszer
  • Céges gépjármű (saját felhasználási lehetőséggel)
  • Bérezés: Alapfizetés + jutalékrendszer

Céginformáció

Magyarország egyik legnagyobb szállítási csomagolással foglalkozó társasága bővülő csapatába B2B Üzletfejlesztésben jártas kollégát keres.