Üzletfejlesztési menedzser

  • Cég neve

    DÍJNET Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 109.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  1. A területhez tartozó szolgáltatások fejlesztése és menedzsmentje
  2. Ügyféligények, piaci trendek, szabályozási és technológiai lehetőségek nyomon követése, a szolgáltatások hatékonyságának elemzése, módosításokra való javaslattétel (döntéselőkészítő anyagok készítése és bemutatása)
  3. Termékfejlesztéssel kapcsolatos üzleti igények, visszajelzések gyűjtése (megbeszélések szervezése és vezetése)
  4. Részvétel az üzleti megoldások (fejlesztések, paraméterezések, hibajavítások) üzleti oldali tervezésében
  5. Fejlesztéshez szükséges dokumentáció elkészítése (üzleti folyamatábra, use case diagram, user story, drótváz, üzleti igény definíció)
  6. Üzletfejlesztési projektek önálló vezetése, nyomon követése, státuszjelentések készítése
  7. Digitális felületek fejlesztéséhez szükséges UI tervezés koordinálása, ellenőrzése
  8. Igények szóbeli egyeztetése fejlesztőkkel, tesztelőkkel, egyéb társterületekkel
  9. Igények priorizálása
  10. Fejlesztési release tervezés, -dokumentálás (change log + oktató anyagok a változásokról)
  11. User guide készítése és karbantartása
  12. Termék sikerességének monitorozása
  13. Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal
  14. Sokszínű és komplex projektekben való részvétel

Elvárások

  1. Releváns  - minimum 1-3 éves - banki, pénzügyi, telekommunikációs vagy energiaszektorban szerzett csatorna/termékmenedzsment, és/vagy termékfejlesztési tapasztalattal rendelkezel.
  2. Folyamat- és rendszerszemlélet
  3. Feladatkezelő rendszerben szerzett tapasztalat
  4. Precizitás, és a megoldás keresés („can do” attitűd)
  5. Jó kommunikációs, és együttműködési képesség mind az üzleti, mind a fejlesztői oldallal

Előnyt jelent

  1. Nagyvállalati digitális csatornák (web portálok, mobil applikációk), eCommerce felületek üzleti oldali menedzselésével és fejlesztésével kapcsolatos tapasztalat
  2. Digitális termék-/szolgáltatásfejlesztésekben való részvétel, product owner, vagy projekt menedzser tapasztalat
  3. Service design / design thinking / UX képzéseken, illetve ilyen szemléletű fejlesztési projektekben való részvétel
  4. Rendszerarchitektúra alapismeretek – web frontend/backend, adatbázis (SQL), asztali alkalmazások
  5. Angol nyelv szakmai szintű ismerete

Amit kínálunk

  1. Határozatlan idejű szerződés, általános, 8 órás munkarendben történő munkavégzés
  2. Heti 2 nap home office lehetőség
  3. Versenyképes fizetés: alapbér + ösztönző rendszer, cafeteria juttatás, szakmai képzés, laptop- és mobiltelefon-használat
  4. Önállóság, felelősségteljes munkakör
  5. Fejlődési lehetőség

Céginformáció

A Díjnet Zrt. Magyarország elektronikus számlabemutatási, és számlafizetési szektor meghatározó szereplője.
Bővülő csapatunkban lendületes, megoldás orientált  jelölteket keresünk a Díjnet üzletfejlesztési csapatába.

Itt a helyed, ha szívesen koordinálnád üzletfejlesztési menedzserként  a digitális szolgáltatások ügyfélközpontú fejlesztését, webes és mobil csatornákon megjelenő szolgáltatásokat, változatos feladatokkal egy agilis csapat részeként.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődésed, kérjük bérigényed megjelölésével töltsd fel fényképes önéletrajzod.