Samsung SDS Global SCL Hungary Kft. logo

Üzletfejlesztési koordinátor

  • Cég neve

    Samsung SDS Global SCL Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Dunavirág utca 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Kínai középfok vagy
    • Koreai középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása
  • Meglévő ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Szerződési elemek tárgyalása a külső üzleti partnerekkel
  • Éves, negyedéves és havi értékesítési tervek készítése
  • Értékesítési ajánlatok és árfolyamok kezelése
  • Értékesítési KPI riportok folyamatos naprakészen tartása
  • Ügyfélkapcsolat-kezelés
  • Belső rendszerek használata
  • Közvetlen felettes által meghatározott ad hoc jellegű feladatok

Elvárások

  • Logisztika és/vagy értékesítés területén szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes koreai/kínai nyelvtudás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Rugalmasság, kitartás
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek (Excel magas szintű ismerete)
  • Stressztűrés és terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Gyors kezdés

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Cafeteria és egyéb juttatások belső szabályozás szerint
  • Rugalmas munkarend (1 órás ebédidővel, mely nem része a munkaidőnek)
  • Teljesítménybónusz

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő (08:00-17:00; 60 perc ebédidővel)

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A koreai multinacionális Samsung csoport elektronikai, gépészeti, vegyipari és pénzügyi biztosítási tevékenységet folytat, melynek globális központja Szöulban, Dél-Koreában található. A Samsung SDS, amely 1985-ben egy Koreában jól ismert IT vállalatként jött létre, mára innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Európában kiemelt ügyfelünk a Samsung Electronics, mellyel közösen, több mint 15 európai Samsung leányvállalattal működünk együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében, olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk üzletfejlesztési terveink elérésében, nincs más dolga, mint elküldeni nekünk angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát BRUTTÓ HAVI BÉRIGÉNY megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.