Üzletfejlesztési gyakornok - Diákmunka, Budapest

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1031 Budapest, Szentendrei út 207.

  • Fizetés

    Bruttó 2 100 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részt fogsz venni a kimutatások, riportok készítésében, valamint az adminisztrációs folyamatokban
  • A teendőid közé fog tartozni az Excel táblázatok szűrése, a társosztályokkal való kapcsolattartás és a dokumentumok nyomon követese
  • Számítunk rád az ad-hoc jellegű irodai feladatok ellátásában

Elvárások

  • Rendelkezz nappali tagozatos (gazdasági/műszaki területen) felsőoktatási tanulói jogviszonnyal.
  • Ha esetleg passzív féléven vagy, de még nem töltötted be a 25. életéved, szintén jelentkezhetsz.
  • Hetente minimum 20-25 órát tudj vállalni, rugalmas munkarendben.
  • Szükséged lesz magabiztos MS Office ismereteidre (kiemelten Excel és PowerPoint)
  • Legyél precíz és megbízható csapatjátékos.

Előnyt jelent

  • Ha már van tapasztalatod hasonló munkakörben.
  • Ha magasabb óraszámot tudsz vállalni.
  • Ha rendelkezel felsőfokú angol nyelvtudással.

Amit kínálunk

#diákmunka
#szabad hétvége
#25 év alatt bruttó = nettó
#fejlődési lehetőség

Céginformáció

Partnerünk Magyarország vezető kereskedelmi földgáztároló vállalataként üzemel. Kulcsszerepet játszik az ország energiaellátásában. Legfontosabb erényeik az ügyfélközpontúság és elkötelezettség.
Ha tudsz azonosulni a cég értékrendjével, szeretnél szakmailag fejlődni, megbízható vagy és precízen dolgozol, valamint éppen most keresel egy remek állást, akkor jó helyen jársz!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!