Üzletfejlesztésért felelős kereskedelmi igazgató

  • Cég neve

    ÉLTEX Kft.

  • Munkavégzés helye

    2143 Kistarcsa, Külső Raktár körút 11.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • >10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az Üzletfejlesztésért Felelős Kereskedelmi Igazgató munkakör célja a vállalat kereskedelmi tevékenységéhez kötődő új üzletszerzési, ügyfélkiszolgálási, ügyfélmegtartási tevékenységek hatékony és eredményes irányítása, megvalósítása, ellenőrzése és fejlesztése.

Feladatok:
•    Értékesítési-, projektmenedzsment-, anyagbeszerzési munkák tervezése, koordinálása.
•    A kereskedelmi területen dolgozó munkavállalók munkájának irányítása, ellenőrzése, minőségbiztosítása
•    Üzletfejlesztési stratégia kidolgozása a vállalati célok mentén
•    Az üzletfejlesztési tevékenység folyamatos figyelemmel kísérése, fejlesztési lehetőségek azonosítása, ezekre vonatkozó javaslatok és akciótervek kidolgozása
•    Termékfejlesztési és piaci lehetőségek azonosítása
•    Kereskedelmi szerződések előkészítésének szakmai koordinálása, árazás szakmai felügyelete, ellenőrzése, minőségbiztosítása
•    Ügyfélkiszolgálás magas minőségének biztosítása, ügyféligények összehangolása
•    Jelentések, prezentációk készítése az ügyvezetés részére
•    Piaci trendek és versenytársak figyelése, elemzése
•    Értékesítési csapat Bonus/Malus rendszerének kidolgozása

Felelősség:
•    Felelős a vállalat teljes értékesítési és kereskedelmi teljesítményéért
•    Felelős az értékesítési és kereskedelmi csapat sikerességéért és fejlődéséért
•    Felelős a meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolatok kezeléséért és fenntartásáért
•    Felelős a vállalat belső és külső kapcsolatrendszerének fenntartásáért és fejlesztéséért

Elvárások

•    Képzettség: minimum BSc/MSc diploma környezetmérnöki, hulladékgazdálkodási, gazdasági, pénzügyi, üzleti vagy egyéb releváns területen
•    Legalább 10 éves, közép-, vagy nagyvállalatnál szerzett tapasztalat kereskedelmi igazgató, kereskedelmi vezető vagy egyéb releváns vezetői pozícióban
•    Kiterjedt ismeretek a munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és katasztrófavédelmi szabályozásokra vonatkozóan
•    Erkölcsi bizonyítvány
•    Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás
•    Precíz, önálló munkavégzés
•    Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság

Előnyt jelent

Hulladékgazdálkodásban szerzett tapasztalat

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk az Éltex Kft. számos magyarországi és külföldi telephelyén már több mint 25 éve foglalkozik nem veszélyes és veszélyes hulladékok szállításával, hasznosításával, ártalmatlanításával és környezetvédelmi tevékenységgel.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva az önéletrajz feltöltésével lehetséges.