Üzletágvezető – IT eszközök és irodatechnikai berendezések (OE) finanszírozása

  • Cég neve

    PEAC Pénzügyi Lízing Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • IT/OE értékesítési partnerek / vendorok / disztribútorok / integrátorok akvizíciója
  • Új ügyfelek akvizíciója
  • Partnertalálkozókon/ügyfélrendezvényeken prezentációk tartása
  • Lízingkérelmek előterjesztése kockázatkezelés részére

Elvárások

Azt a kifejezetten Hunter típusú kollégát keressük, aki az alábbi kompetenciákkal rendelkezik:

  • Pénzügyi vagy IT kereskedelmi területen szerzett minimum 5 éves értékesítési vagy tanácsadói tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség (utóbbi esetében pénzügyi jártasság és termékismeret)
  • Stabil angol és/vagy német nyelvtudás
  • Komplex gondolkodásmód

A szakmai képességek mellett az alábbi tulajdonságok elengedhetetlenek a pozíció betöltéséhez:
  • kiemelkedő versenyszellem
  • az „ügyfél az első“ attitűd
  • pro-aktív, együttműködő személyiség

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • átlátható szervezetet gyors döntési folyamatokkal
  • széleskörű feladatokat egy kicsi és kompetens szervezetben
  • a sikeres munkavégzés legmodernebb tárgyi feltételeit modern munkakörnyezetben, Budapest II. kerületében
  • attraktív juttatási csomagot (cafeteria, szolgálati autó, mobiltelefon)
  • rugalmas munkaidő beosztást

Céginformáció

A PEAC Finance Continental Europe cégcsoport magyarországi vállalatai 25 éve nyújtanak ügyfelei gép- eszköz, valamint gépjármű beruházásaihoz testreszabott finanszírozási megoldásokat. A cégcsoport 8 országban, közel 500 alkalmazottal a vezető lízingszolgáltatók közé tartozik.

Cégünk újonnan indított területére -amely IT eszközök és irodatechnikai berendezések finanszírozásával foglalkozik – keressük azon kollégát, akinek feladata ezen területek felfuttatása lesz a hazai piacon egyedülálló termékek bevezetésével.