Üzletági koordinátor

  • Cég neve

    Nitrogénművek Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Társaságunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik. Külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődünk, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.

Vetőmag-kereskedelmi üzletágunkhoz új kollégát keresünk

munkakörbe

Kiemelt feladatai:

  • bonyolítással kapcsolatos adatok bevitele és kezelése SAP rendszerben,
  • beérkező áruk bevételezése, bejövő számlák ellenőrzése, kimenő számlák előkészítése,
  • szállításokkal kapcsolatos dokumentációk, készletkezelés és követés,
  • ki - és beszállítások dokumentációjának előkészítése, ellenőrzése,
  • vevői szerződések követése, szerződések ellenőrzése,
  • jelentések, kimutatások, elszámolások készítése,
  • kapcsolattartás az értékesítő csapattal,
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • felsőfokú iskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kiváló kommunikációs képessége van, önálló munkavégzésre, gyors döntések meghozatalára képes,
  • jellemzője a nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség.

Előny a pozíció betöltésénél:

  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • logisztikai és/vagy agrárvégzettség,
  • logisztikai tapasztalat.

Amit kínálunk a megfelelő bérezésen felül:

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél, a szakmai fejlődés lehetőségével
  • Exkluzív, panorámás irodaházi munkahely a budapesti MOM Parkban
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag
  • Év végi jutalom
  • Munkába járás támogatása

A munkavégzés helye:

Budapest, MOM Park

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségek meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat a 'Jelentkezem' gombra kattintva kérjük küldeni.