Üzemviteli technikus (szélturbina) - Győr

  • Cég neve

    ALTEO Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Az ALTEO GROUP

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Szélerőművek, transzformátor alállomások üzemeltetése, és karbantartása
  • A szélerőművek technológiai rendszerét érintő elektronikai-, és mechanikai hibák diagnosztizálása, és elhárítása
  • Az üzemeltetési, karbantartási és hibaelhárítási feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Központi győri telephelyen történő munkavégzés, és szélerőműves telephelyek közötti napi ingázás
  • Készenléti szolgálatban történő részvétel, és szükség esetén 1 órán belül az erőmű területén hibaelhárítás megkezdése.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Műszaki (villamos szakterületen szerzett) középfokú szakképzettséggel rendelkezel
  • 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel
  • Nem érzed kényelmetlenül magad a magasban, szűk helyen történő munkavégzés során
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • Rendelkezel technikusi (villamos szakterület) végzettséggel
  • Van GWO, villamos alállomás kezelői képesítésed
  • Rendelkezel alpinista végzettséggel, és gyakorlattal
  • Rendelkezel angol nyelvismerettel
  • Szélerőmű üzemeltetésben, karbantartásban szereztél tapasztalatot
  • Dolgoztál már az energiatermelés, energiaszolgáltatás területén

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat
  • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • Éves cafeteria keret
    • Teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • Egészségbiztosítási csomag
    • Céges mobiltelefon magán használatra is

Munkavégzés helye: Győr

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Karbantartó

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.