Üzemviteli mérnök (gépészeti terület)

  • Cég neve

    SK Battery Manufacturing Kft.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom, Irinyi János utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Szeretnél tagja lenni Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő elektromos autó akkumulátorait gyártó vállalatának? Szívügyed a fenntartható fejlődés és a környezet védelme? Hiszel abban, hogy az elektromos autózásé a jövő?
 Csatlakozz komáromi üzemünkbe!
 AZ SK Group a Fortune magazin az 500 legjelentősebb cég listáján szerepelteti. Leányvállalata a komáromi SK Battery Manufacturing Kft. évente több mint, 250.000 elektromos autót lát el kiváló teljesítményű akkumulátorokkal. Cégünk az egyik legjelentősebb európai autógyártó beszállítója.
 A legmodernebb környezetvédelmi elvárásoknak megfelelő, csúcstechnológiára épülő gyárunkban mindenki megtalálhatja jövőbeli számításait!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria - SZÉP kártya
  • Étkezési támogatás
  • Szakmai kihívás
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Modern irodai környezet

Feladataid lesznek:

  • A gyár teljes területén az épületgépészeti berendezések zavartalan működésének biztosítása (fűtési/hűtési rendszerek, épületgépészet, tűzbiztonsági jelzőrendszerek).
  • A hatósági ellenőrzési, karbantartási és javítási tervek költségvetéseinek megtervezése, jóváhagyatása, nyomonkövetése.
  • A különböző mechanikus létesítmények beruházásának tervezése, kivitelezése, menedzselése, műszaki támogatása.
  • A berendezések helyes működéséhez szükséges paraméterek, rajzok/dokumentumok, berendezések/rendszerek, karbantartása, nyomonkövetése.
  • Az energiatakarékosság tervezése, létesítménymenedzsment és fejlesztési lehetőségek keresése, menedzselése.
  • A létesítményellenőrzéseknek, auditoknak megfelelő intézkedések végrehajtása, hatóságokkal való együttműködés.
  • Kapcsolattartás közüzemi szolgáltatókkal.
  • A PMS/ISO tanúsítványoknak megfelelő létesítménygazdálkodási dokumentumok elkészítése, kezelése.

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (gépész, mechatronika vagy épületgépészet szakirányon)
  • Minimum 2 éves releváns tapasztalat létesítményüzemeltetés területén
  • AutoCad program ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Haladó szintű Microsoft Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Nyomástartó berendezések,
  • Kazánrendszerek,
  • HVAC rendszerek/Tiszta terek,
  • Folyadékhűtő berendezések,
  • Szorbens rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Üzemmérnök
  • Mechatronikai mérnök