Üzemvezető

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Győri székhelyű prémium kategóriás termékek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk kollégát

ÜZEMVEZETŐ

munkakörbe.

Feladatok:

  • a hatáskörébe tartozó gyártó üzemrész működtetése
  • a gyártási technológia, a minőség és a gazdaságosság szem előtt tartása
  • 15-18 fős termelői csapat munkájának koordinálása
  • a termelés megszervezése és végrehajtása
  • részvétel a termelés összehangolásában a többi üzemrészhez kapcsolódóan
  • anyagfelhasználás ellenőrzése
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyvezetéssel és a termelési igazgatóval
  • riportok, kimutatások készítése a vállalat vezetés számára

Elvárások:

  • felsőfokú mérnöki végzettség (folyamatmérnök/termelésirányító)
  • min. 5 éves termelő üzemben szerzett vezetői tapasztalat
  • határozott, magabiztos fellépés
  • erős problémamegoldó képesség és szervező készség
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • nagy munkabíró képesség
  • felhasználói szintű PC ismeret
  • kiemelkedő, átlagon felüli termelési minőségre való törekvés

Előnyök:

  • technikusi textilipari / bútoripari végzettség és/vagy szakmai tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • fix havi alapbér (bérezés megállapodás alapján)
  • stabil, biztos vállalati háttér
  • munkába járás támogatása
  • napi 8 óra munkaidő (állandó délelőttös munkaidő beosztás)
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • karácsonyi ajándékutalvány

Munkáltató profilja:

Prémium kategóriás termék gyártás

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Győr

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Folyamatmérnök