Üzemvezető

  • Cég neve

    Lasselsberger Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Kiskunlacháza

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A kitermelési és műszaki üzemi terv végrehajtása mellett a következő folyamatos működési tevékenységekért lesz felelős:

Az üzem műszaki vezetése

  • A műszaki folyamatok tervezése és végrehajtása a termelőüzemben
  • A termelőüzem folyamatos műszaki fejlesztése
  • Termelési- és fogyasztási adatok folyamatos gyűjtése és elemzése
  • A műszakvezető közvetlen irányítása
  • Szoros együttműködés a központi beszerzéssel a pótalkatrészek beszerzésében

Elvárások

  • Gépészmérnöki, üzemmérnöki, villamosmérnöki vagy bányamérnöki végzettség
  • Többéves tapasztalat ásványi nyersanyag bányászat területén, ideális esetben vezetői pozícióban
  • Szociális kompetencia a termelési személyzettel való bánásmódban
  • Kiváló németnyelv-tudás

Amit kínálunk

  • Családias és szociális munkakörnyezet tapasztalt munkavállalókkal
  • Biztos állás egy stabil, jó nevű vállalatnál
  • Versenyképes, teljesítményarányos bérezés
  • Cégautó, laptop, mobiltelefon
  • A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, heti 40 óra
  • A pozíció azonnal betölthető.

Munkavégzés helye: Kiskunlacháza

Céginformáció

A Lasselsberger Hungária Kft. ÜZEMVEZETŐ pozícióba munkatársat keres.

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.