Üzemvezető

  • Cég neve

    KIME Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    2143 Kistarcsa

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az üzem termeléssel kapcsolatos munkafolyamatai szervezése, irányítása, ellenőrzése a cég belső
  • szabványának megfelelően
  • A termeléssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, karbantartás tervezése, szervezése
  • Az üzem alapanyag készletének szakszerű tárolásával, kiadásával kapcsolatos feladatok
  • Az üzem munka-, kémiai és minőségbiztonságnak, környezetirányítási rendszernek megfelelő
  • működésének biztosítása
  • A cég belső irányítási rendszerének megfelelő dokumentációs, nyilvántartási feladatok
  • Az árukészlet átvételével, elhelyezésével, tárolásával, kiadásával, a veszélyes hulladékok
  • elhelyezésével kapcsolatos feladatok
  • A telephely fenntartásával, állagmegóvásával, őrzésével kapcsolatos feladatok

Elvárások

  • Minimum 5 év gyártóüzem vezetői tapasztalat
  • Eredményorientáltság, hatékonyság
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó szervező képesség
  • Szakmai fejlődés iránti igény
  • Megoldás-orientált szemléletmód

Előnyt jelent

  • Gépész, vagy villamosmérnöki végzettség
  • Angol és vagy német nyelvtudás
  • Innovatív piacon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Erős szakmai háttér
  • Piacképes juttatási csomag
  • Támogató céges háttér
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Speciális technológiák által biztosított folyamatos szakmai fejlődés

Céginformáció

Partnerünk Budapesti központú, komoly szakmai múlttal rendelkező, magyar tulajdonban lévő, hazai és nemzetközi piacra szállító cég gyártócég.