Üzemvezető

  • Cég neve

    HUNGARO-FETT '09 Kft.

  • Munkavégzés helye

    2525 Bajna

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Zsírsütő üzemegységben történő munkálatok szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • A termelés hatékony, optimális működésének biztosítása
  • Termék előállítási folyamatok felügyelete a minőségbiztosítási szabályok betartása mellett
  • Dokumentumok kezelése
  • Részvétel a termelést érintő döntések előkészítésében, döntések végigvitele
  • Egyéb napi ügyintézési feladatok elvégzése
  • Gyártástervezés
  • Termékfejlesztés
  • Az irányítása alá tartozó dolgozók munkájának ellenőrzése és koordinálása
  • Alapanyag leltár, logisztika és beszerzése
  • Javaslatok megtétele a gazdaságosság javítására, illetve azok megvalósítása
  • Üzemi technológia megfelelő működésének fenntartása
  • Minőségbiztosítási teendők és minőségvizsgálatok ellátása és elvégeztetése

Elvárások

  • Élelmiszeripari területen szerzett felsőfokú végzettség vagy középfokú élelmiszeripari végzettség és vezetői tapasztalat
  • 2-3 éves élelmiszeripari területen szerzett szakmai és vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó hibaelemző képesség
  • Vezetői humán kompetenciák
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ambiciózus, agilis személyiség
  • Munkához való alázatos és kitartó hozzáállás
  • Rend és tisztaság iránt való igényesség

Amit kínálunk

  • Üzemünkbe hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelmet
  • Munkábajárási támogatás

Céginformáció

Bajnán működő zsírsütő üzemünkbe keresünk üzemvezetőt.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérem csatolja önéletrajzát.