Üzemvezető helyettes - Újszilvás

  • Cég neve

    ARANYABLAK Kft

  • Munkavégzés helye

    2768 Újszilvás

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk nyílászáró gyártással foglalkozó vállalatunk termelésének irányítására, tervezésére, az alábbi feladatok elvégzésére:
  • fizikai állomány (operátorok/betanított munkások) közvetlen irányítása az üzemben, munkájuk, szabadságolásaik koordinálása
  • a rábízott gyártóegységen belüli termelés folyamatosságának biztosítása, irányítása- a gyártási programok kialakítása, végrehajtása a határidők, költséghatékonyság, minőségi követelmények szem előtt tartásával
  • az általános üzemi rend biztosítása
  • munkafegyelem és biztonság fenntartása
  • a termelési tervekhez igazodó létszámgazdálkodás, új munkaerő felvétele
  • termelési folyamatok fejlesztése, minőség biztosítása, selejtszám lecsökkentése
  • folyamatos kapcsolattartás az üzemvezetővel, az anyagbeszerzéssel, valamint a termékfelelősökkel
  • Javaslat tétel a gyártás optimalizálására

Elvárások

  • fizikai állomány közvetlen vezetésében meglévő tapasztalat
  • magas szintű szervező-, illetve problémamegoldó készség
  • stratégiai szemléletmód
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • határozott fellépés, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • technológusi végzettség ( nem kötelező)

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos munkakörnyezet
  • családias értékekkel bíró cég, ahol fontos a munkavállaló
  • hasonló területen dolgozó tapasztalt kollégák segítségével történő teljeskörű betanítás
  • korrekt; munkába járási költségtérítés vagy céges megoldás a bejárásban
  • munkavégzés: H-P egy műszakos, nappali munkavégzés

Céginformáció

Hazai gyártóként, cégünk immár több, mint 28 éve, meghatározó szerepet tölt be a nyílászárók és árnyékolástechnikai termékek gyártása és értékesítése területén. A folyamatos fejlesztéseknek és beruházásoknak köszöntően, célunk nem csupán a minőségi termékek gyártása, ha az országos kereskedelmi hálózatunkban történő magasszintű ügyfélkiszolgálás. Új termékcsalád bevezetése miatt és az ezzel járó plusz feladatok ellátására keressük új kollégánkat hosszútávra. Célunk a hosszútávú, kiegyensúlyozott közös munka, mind munkavállalóinkkal, mind pedig megrendelőinkkel.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.