Üzemvezető-helyettes

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szekszárd

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.
SPAR karrier. Jó döntés.

szekszárdi INTERSPAR áruházunkba keresünk új kollégákat, az alábbi pozícióba:

Feladatok, amelyek várnak rád:

  • Szakterülethez tartozó áruk rendelése, szortiment tartás, készletgazdálkodás
  • Hatékony munka megszervezése
  • Selejtes áru kezelése, esetenként göngyölegkezelés
  • Space-nek, polctükörnek, SPAR előírásoknak és szavatossági időnek megfelelő árukihelyezés
  • A részleg műszakbeosztás tervezése, szervezése, pihenő- és szabadságnapok kiadása a beosztott dolgozók részére
  • Munkatársak szakmai képzésének, oktatásának biztosítása

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • A kereskedelem területén vezetői tapasztalatot szereztél
  • Előny, ha van kereskedelmi végzettséged
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel
  • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • Megbízhatóan, lendületesen végzed a Rád bízott feladatokat
  • Nem okoz problémát a kétműszakos munkarend, vagy a hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Egy bejelentett, biztos munkahelyet, ahol elismernek, és megbecsülnek
  • Fontos a kiszámítható, versenyképes bér és az alapjövedelmen kívüli számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
  • Érdekel a szakmai fejlődés, és az előrelépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben

Ezen felül, amit még kínálunk:

  • Helyi, és /vagy távolsági bérlet térítés,
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatás,
  • Egyéb juttatások,
  • Szakmai fejlődés és előre lépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben,
  • Bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek és megbecsülnek.

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Ön a pályázati anyagának hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Spar Magyarország Kft. a kiválasztási folyamat során és azt követően hat hónapig munkaerő-kiválasztási célból kezelje.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető