FŐNIX MMK Nonprofit és Közhasznú Kft. logo

Üzemvezető

  • Cég neve

    FŐNIX MMK Nonprofit és Közhasznú Kft.

  • Munkavégzés helye

    5940 Tótkomlós

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatunk keres tótkomlósi telephelyére új kollégát, akinek fő feladatai közé tartoznak:

  • a termelés megszervezése;
  • a napi munkavégzés felügyelete;
  • a munkatársak betanítása, irányítása, támogatása a megfelelő minőség elérése érdekében;
  • a minőségi termelés betartása;
  • központtal való kapcsolattartás;
  • az üzem működésével összefüggő adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • tervezi, irányítja a logisztikai folyamatot, az alapanyagbeérkezéstől a készárú kiszállításáig;
  • fejleszti, támogatja és motiválja a munkatársakat a legjobb eredmény eléréséhez;
  • ügyfelekkel történő együttműködés;

Elvárások

  • 3-5 év vezetői tapasztalat termelési területen, lehetőleg szalagszerű termelésben;
  • van tapasztalata 100-120 fő munkájának irányításában, munkaszervezésben, ellenőrzésben;
  • logisztikai ismeretekkel és tapasztalattal rendelkezik;
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • proaktív gondolkodás mód;
  • jártas a MS Office, Word, Excel, valamint a nyilvántartások elektronikus kezelésében;
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik;
  • megváltozott munkaképességűekkel való munka tapasztalat előnyt jelent.

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • stabil biztos munkahelyet
  • kiváló munkahelyi körülményeket
  • fejlődési lehetőséget egy nagy tervekkel rendelkező vállalkozással

Céginformáció

Vállalatunk, a Főnix MMK Nonprofit és Közhasznú Kft., amely közel 900 megváltozott munkaképességű munkatársat foglalkoztat az ország 15 pontján.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével!