thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft. logo

Üzemvezető (Debrecen)

  • Cég neve

    thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Hungary

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.
Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. 300 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Feladatok:

Feladatok

  • A termelőüzem beosztott munkatársainak irányítása, ideértve funkcionálisan az üzemhez rendelt támogató osztályok dolgozóit
  • Biztosítja a mindenkori gyártás terv költséghatékony időbeni megvalósulását.
  • Biztonságos, hatékony és motiváló munkakörnyezet biztosítása, a szervezeti együttműködés folyamatos fejlesztése.
  • Üzemi teljesítménymutatók figyelemmel kisérése a mindenkori eredmények folyamatos, költséghatékony fejlesztése. Eseti és rendszeres napi, heti üzemi egyeztetések irányítása, fejlesztése, illetve kezdeményezése.
  • Tervezi, szervezi és biztosítja a rendelkezésére bocsátott anyagi és emberi erőforrásokkal való hatékony gazdálkodást, folyamatosan optimalizálja és fejleszti azt.
  • 6S sztenderdek fenntartása és folyamatos fejlesztése.
  • Támogatja az új termékbevezetési projekteket
  • A gyártás hatékonyságának folyamatos fejlesztése, a minőségi problémák és a balesetek megelőzése.

értékeljük a sokszínűséget

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

kapcsolati információk

Várjuk jelentkezésed, ha fontos számodra a német vállalati kultúrára jellemző kiszámítható, stabil munkahelyi háttér, és szakmailag is szeretnél előre lépni. Nálunk az érdekes feladatok mellett jó hangulatban és nemzetközi környezetben bontakoztathatod ki tehetségedet. Vállalatunk dinamikusan növekszik és lehetőséget kínál arra, hogy megismerkedj az autóipar legújabb fejlesztéseivel és megoldásaival.
Látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el önéletrajzod, hogy téged is új munkatársaink között köszönthessünk debreceni gyárunkban!

Elvárások:

        • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészeti, ipari)
        • Termelési vezetőként gyártó cégnél szerzett 2-3 éves tapasztalat
        • Autóipari gyártó tapasztalat előnyt élvez
        • Felhasználói számítógépes ismeretek (Ms Office, SAP)
        • Kommunikációs szintűangol és/vagy német nyelvtudás

        • Terhelhetőség, rugalmasság
        • Precíz, pontos munkavégzés
        • Jó kommunikációs készség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.