Üzemvezető

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Otthonosan mozog gyártási folyamatok irányításában és az autóipar is közel áll Önhöz? Akkor itt egy remek lehetőség! Partnerünk egy globális gyártó vállalat autóipari divíziója, fő profiljába lökhárító rendszerek, külső és funkcionális rendszerek gyártása tartozik. 2 gyáregységben zajlik a termelés, Győrben és Újhartyánban. Bővülés miatt az újhartyáni üzembe keressük új kollégáikat lakkozási és fröccsöntési területre az alábbi pozícióra:

Üzemvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelés biztosítása időben, a megfelelő minőségben.
  • A munkafolyamatok szervezése, ellenőrzése és optimalizálása.
  • Személyi tervezés és a munkaerő optimális beosztása, műszak beosztások elkészítése.
  • Az adott termelési területen a (lakkozás/fröccsöntés) 3 műszak összefogása irányítása és a termelés megfelelő időbeli és minőségi paramétereinek biztosítása.
  • Vonatkozó minőségirányítási és termelési dokumentumok szerinti minőségi követelmények betartatása.
  • Auditokon való aktív részvétel.
  • 5S és Lean eszközök alkalmazása a termelési folyamatok fejlesztéséhez.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (bármilyen szakirányon).
  • Legalább 5 év releváns vezetői pozícióban (80-100 fő vezetésében) szerzett tapasztalat, preferáltan autóipari gyártó cég alkalmazásában.
  • Aktív, középfokú német vagy angol nyelvtudás (kommunikációképes legyen, auditokon és külföldi kollégákkal történő kapcsolattartáshoz).
  • Határozott, erős és következetes vezetői attitűd.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés és egy széleskörű juttatási csomag.
  • Választható Cafeteria juttatás, mely bármire igényelhető.
  • Teljes mértékű közlekedési költségtérítés.
  • Éves teljesítménybónusz.
  • 13. havi bér.
  • Rugalmas hozzáállás és egy támogató, szakmailag is kiemelkedő csapat.
  • Rendezvények, egészségnap, Munkavállalói Támogató program (EAP).
  • Hónap dolgozója, Év dolgozója juttatás.
  • Munkatársi ajánlói program.
  • Kedvezményes étkezési lehetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fröccsöntési technológia ismerete.
  • Lakkozás/festés területén szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető
  • Gyártás, Termelés vezető

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Újhartyán
  • Munkaidő: Kötetlen munkarend
  • Jelentkezzen angol és magyar önéletrajz csatolásával az alábbi gombon keresztül: