Üzemvezető

  • Cég neve

    B-TERV Audit Kft

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Budapest X.kerületében lévő étrend kiegészítő termékeket gyártó cég, széles tapasztalattal rendelkező üzemvezetőt keres.
Feladata: napi termelés hatékony megtervezése,gyártási folyamatok szervezése, munkafolyamatok szervezése, 20-30 munkavállaló irányítása, műszaki ismeret gépek-berendezések folyamatos működéséhez, raktári nyilvántartások vezetése, gondoskodik a munkafegyelem és munkabiztonsági előírások betartásáról. Kapcsolat cégen belül a többi osztályokkal.

Elvárások

Minimum középfokú élelmiszeripari végzettség, precíz, pontos munkavégzés,élelmiszer biztonsági szabályok ismerete, rend és tisztaság fenntartása, jó szervező és probléma megoldó képesség, erős döntéshozatali képesség.

Előnyt jelent

Felsőfokú élelmiszeripari végzettség, élelmiszeriparban eltöltött legalább 3-5 év gyakorlat.

Amit kínálunk

Nagy hagyományokkal rendelkező, folyamatosan fejlődő cég, amely mindig jobbra törekszik.

Céginformáció

Versenyképes jövedelem, szakmai megbecsülés, szakmai továbbképzés lehetősége. A cég szem előtt tartja a munka és a magánélet megfelelő egyensúlyát.

Jelentkezni lehet szakmai önéletrajz csatolásával, az önéletrajz tartalmazza a fizetési igényét a leendő munkavállalónak.