Üzemi takarító

  • Cég neve

    Kaiser Food Kft.

  • Munkavégzés helye

    5600 Békéscsaba, Kétegyházi út 8.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A pozíció célja:
Számunkra kiemelten fontos a tiszta és higiénikus munkakörnyezet, ennek fenntartása a célja feladataidnak.

Feladataid lesznek:
  • Az üzem padozatának és az élelmiszerrel érintkező felületek, gépek, berendezések mosása és fertőtlenítése.
  • A napi termelés során üzemközi takarítás és zárótakarítás, fertőtlenítés elvégzése a termelési területeken (húsátvevő, keverő, töltő helyiség, csomagoló helyiségek).
  • Ládamosógép előkészítése, ládák, rekeszek behordása.
  • Láda-, rekesz-, bot- és dömpermosás, láda és botmosógép takarítása.
  • Gurulós állványok, rakoncák, műanyag raklapok mosása-súrolása.
  • Beléptető higiéniai kapu tisztántartása.
  • Raktárak és egyéb termelési területek (fűszer és csomagolóanyag raktár, kartontároló, csomagoló helyiségek, árukiadó helyiségek) takarítása.
  • Hulladékgyűjtők állapotának folyamatos ellenőrzése és üzemi területen keletkezett hulladék összegyűjtése és eltávolítása.
  • Az üzem felkészítésében történő részvétel higiéniai szempontból különböző auditokra.

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Kiváló fizikai erőnlét, állóképesség
  • Megbízhatóság, aktív hozzáállás, a feladatok maximális elvégzése.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Munkavégzés üzemi körülmények között

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség, teljes munkaidőben
  • Havi bónusz
  • Munkába járás költségtérítése
  • SZÉP kártya
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a mintaboltban

Céginformáció

A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Vállalatunk szolnoki és békéscsabai gyártótelephelyekkel rendelkezik, melyek közül Békéscsabára várjuk leendő munkatársunk jelentkezését.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, csatold magyar nyelvű önéletrajzod.