Üzemi takarító (Ecser)

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest,Ecser

  • Elvárások

    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Repülőgépjavítással foglalkozó multinacionális vállalathoz keresünk TAKARÍTÓ/OPERÁTOR kollégákat!

Ecser közelében élsz és új munkát keresel? Csatlakozz egy nemzetközileg elismert, dinamikusan fejlődő repülőgépipari vállalthoz. Gyarapodjatok közösen tovább, segítsd őket határozott idejű közreműködéseddel!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Repülőgép kerék és fék szétszerelése, tisztítása, valamint az ezekkel kapcsolatos szerkezeti elemek előkészítése
  • Számadás az alkatrészek összes hibájáról a szétszerelés és tisztítás során

Amit kínálunk

  • Fáradtságaidért havi bruttó 450.000.- forintot biztosítunk
  • A teljes bejelentésnek köszönhetően igénybe veheted a téged érintő adókedvezményeket
  • Egy műszakos munkarendünknek köszönhetően a munka-magánélet egyensúlyának megteremtésével nem lesz többé nehézséged
  • Bejárásod kilométerenként 18 forinttal támogatjuk

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Hasonló munkában szerzett tapasztalat
  • Saját autó
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Érettségi nem elvárás, de előnyt jelent
  • Azonnali munkakezdés

Egyéb információ

  • Munkavégzés helye: ECSER (csak autóval megközelíthető)
  • Határozott idejű, 6 hónapos munkaviszony
  • Munkarend: 8.00-16.30
  • Szállást sajnos nem tudunk biztosítani!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

 ÖNÉLETRAJZZAL VALÓ JELENTKEZÉS: kiraly.eniko@work-force.hu, der.melinda@work-force.hu