Üzemi higiéniai belső ellenőr

  • Cég neve

    BioTech USA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunakeszi, Csörsz árok köz 2. és Szada, Ipari park út 10.

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Ismerd meg a pozíciót röviden

Minőségirányítási csapatunk meghatározó tagjaként te is hozzájárulsz majd ahhoz, hogy termékeink kifogástalan minőségben kerüljenek előállításra. Ennek érdekében egyik fő feladatod lesz az üzemi környezet és a személyi higiéniai folyamatos ellenőrzése, valamint a magas szintű higiéniai követelmények biztosítása mintavételezések, illetve mikrobiológiai vizsgálatok által.De számos más, változatos minőségbiztosítási feladat kapcsán is számítunk a szakértelmedre!

Mit ajánlunk számodra?

  • Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő étrend-kiegészítő gyártó cégét képviselheted és munkáddal közvetlenül hozzájárulhatsz ahhoz, hogy fogyasztóink a legminőségibb alapanyagokból készült egészségtudatos termékekhez jussanak hozzá, ezáltal sportosabb és teljesebb életet élhessenek.
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál.
  • Szakmai fejlődésedet tapasztalt vezetőink és kollégáink segítik.
  • Kitartó munkavégzésedet a versenyképes bérezés mellett, jelenléti bónusszal ismerjük el.
  • A munkába járást ingyenes buszjáratokkal támogatjuk Budapest irányából.
  • Munkádat modern üzemi munkakörnyezetben végezheted, egy jó hangulatú, segítőkész csapatban.
  • A sportos és egészséges életmód jegyében termékeinkből kedvezményes vásárlási lehetőséget biztosítunk.
  • A munka mellett eltöltött szünetek alkalmával saját termékeinkből kóstolási és fogyasztási lehetőséget biztosítunk.
  • Évente több alkalommal kikapcsolódási és csapatépítési lehetőséget nyújtunk számodra céges rendezvényeiken.
  • Betanulásodhoz és a feladatok elsajátításához egy mentort biztosítunk számodra, aki segítségedre lesz a kezdeti időszakban.
  • Ajánlási bónusszal jutalmazunk, ha neked köszönhetően találjuk meg új kollégánkat.
  • A kiválasztási folyamat során lehetőséget nyújtunk arra, hogy kipróbáld magad a pozícióban egy 4 órás fizetett próbanap keretén belül, annak érdekében, hogy valóban jó döntést tudj hozni.
  • Dolgozóinknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti és szadai fitnesztermeinkben

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  •  Mintaelőkészítő műveletek és mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése.
  •  Üzemi környezet és személyi higiénia folyamatos vizsgálata és ellenőrzése, napi bejárások alkalmával
  •  Élelmiszer-készítmények mintavételezése.
  •  A vizsgálati eredmények kiértékelése és dokumentálása az érvényes szabályozásoknak megfelelően.
  •  A vizsgálatokhoz szükséges eszközök, anyagok mennyiségének és állapotának nyomon követése, valamint beszerzési igények jelzése.
  •  Mikrobiológiai kivizsgálásokban való aktív részvétel, az eltérések lehetséges gyökérokainak feltárása.

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha…

  •  felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel,
  •  hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot,
  •  eredményorientáltság, gyors és önálló munkavégzés jellemez,
  •  felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel bírsz.

A kiválasztás során előnyként értékeljük, ha...

  •  a minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalatot,
  •  a sporttáplálék-kiegészítő piaccal kapcsolatos ismereteket,
  •  angolt nyelvtudást.

Munkaidő

  •  Hétfőn 8 órában, 6:00-tól 14:00-ig
  •  Keddtől péntekig napi 8 óra, 8:00-tól 16:00-ig

Munkavégzés helye: Dunakeszi, Csörsz árok köz 2. és Szada, Ipari park út 10.

Mire számíthatsz miután jelentkeztél?

A beérkezett jelentkezéseket a szakmai vezetővel közösen, szakmai szempontok alapján szűrjük elő, majd a kiválasztott jelöltekkel telefonon vesszük fel a kapcsolatot. Első körben egy HR interjúra egyeztetünk időpontot, melyet telefonon vagy online valósítunk meg. A HR interjú alapján választjuk ki azokat a jelölteket, akiknek egy szakmai interjú keretein belül bemutatjuk a munkakört. Ezt követően választjuk ki új csapattagjainkat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika