Üzemi GXP munkatárs

  • Cég neve

    Medi-Radiopharma Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gyár utca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Mi, a Medi-Radiopharma Kft-nél a hosszútávú, fenntartható növekedésre koncentrálunk, olyan közvetlen, barátságos légkört teremtünk és tartunk fenn, ahol a szakmai tudásodat szélesítheted és kiváló szakemberekkel működhetsz együtt. Ezenfelül rendszeres képzések által az egyéni fejlődésedet is támogatjuk úgy, hogy a munka és magánélet egyensúlyára is odafigyelünk.

Szeretnél a diagnosztikumok gyártásában nemzetközileg is elismert, új gyártóüzemet létesítő és 80 országgal kereskedelmi kapcsolatot ápoló, dinamikusan fejlődő cégünk megbecsült munkatársa lenni?

Amennyiben igen, csatlakozz hozzánk az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak rád?

    • az általad felügyelt rendszerek esetében a jogosultságok kiadása ill. visszavonása
    • a rendszerekkel kapcsolatos napi történések dokumentálása
    • a rendszerek validált állapotának fenntartása, változtatáskezelés és deviáció kezelés, kockázatelemzésekben történő aktív részvétel
    • a rendszerek feletti kontroll gyakorlása az erre vonatkozó szabványműveleti utasítás előírásai szerint
    • a rendszerek periódikus felülvizsgálatának elvégzése
    • audit trail felülvizsgálatok elvégzése
    • rendszerhelyreállítási tesztek és mentések kezdeményezése
    • IT GxP utasítások karbantartása, aktualizálása
    • belépő munkatársak rendszerhasználati oktatása
    • auditokra/inspekciókra történő felkészülésben való aktív részvétel
    • új számítógépes rendszer és/vagy informatikai infrastruktúra beszerzések műszaki előkészítésében való közreműködés

Olyan munkatársat keresünk, aki…

  • középfokú végzettséggel rendelkezik
  • műszaki beállítottságú
  • informatikai affinitással bír és nyitott számítógépes rendszerek felhasználói szintű kezelésére
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezik
  • proaktív és szereti feladatait önállóan illetve csapatmunka keretében is teljesíteni
  • nyitott gondolkodású
  • jól kezeli a periodikusan ismétlődő feladatokat
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Az általad felügyelt rendszerek működésének felhasználói szintű oktatását biztosítjuk.

Amit értékelünk, ha van…

  • gyógyszeriparban szerzett hasonló tapasztalat
  • GMP illetve GXP ismeret
  • laboratóriumi és/vagy gyártási szoftverek ismerete

Amit mi kínálunk Neked…

  • versenyképes bérezés, céges egészségbiztosítás
  • éves bónusz a vállalati eredménytől függően
  • munkába járás költségeinek térítése
  • kiváló szakmai lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • inspiráló munkahelyi kultúra

A munkavégzés helye: Budaörs ill. Érd

Cégünkről és épülő új üzemünkről a honlapunkon találsz bővebb információt.

Várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal!