Üzemi és raktári dolgozó

  • Cég neve

    MARÓT BUDAPEST Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi

  • Fizetés

    Nettó 300e - 320e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Dunakeszin található festék és oldószert gyártó üzemünkbe, központi raktárunkba keresünk munkatársat.
  • Anyagmozgatás
  • Raktározás
  • Gyártás előkészítés
  • Gyártó soron történő kiszerelés

Elvárások

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Jó fizikai erőnlét
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent

  • Üzemi, raktári munkatapasztalat
  • - B. kategóriás jogosítvány
  • - Dunakeszi, Fót környéki lakos

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Családias munkakörülmények

Céginformáció

A Marót Budapest Kft. több mint 25 éve dolgozik a festékpiacon. Legrégebbi tevékenységünk az autójavítólakk és festék piachoz kötődik, az első időszakban a STANDOX rendszerekkel foglalkoztunk. Az elmúlt 3-4 évben kezdtük megismerni a PPG brand nemzetközi szinten egyre erősödő termékcsoportjait. Jelenlegi termékportfóliónkban már meghatározóak a NEXA AUTOCOLOR és QUICKLINE rendszerek, amelyekkel a legkiemelkedőbb szintű fényezési technológiát tudjuk vevőinknek biztosítani.
Importőri pozíciónknak köszönhetően, versenyképességünk jelentősen megerősödött az autófesték piacon! Termékeink minden tekintetben megfelelnek a legmagasabb színvonalú szakmai elvárásoknak, amit a felhasználók a korszerű, hatékony munkavégzés feltételeiként szabhatnak. Ennek biztosítása érdekében a festékek mellett nagy hangsúlyt helyezünk az alkalmazástechnikai eszközökre.
2012-től festékmarók, festékipari hígítók, edzők, lakkeltávolító, zsír- és szilikoneltávolító anyagok gyártásával fogalkozunk. Az utóbbi években a MARÓT márkanéven ismertté vált oldószereink mennyiségi növekedése mellett, ezek minősége is elfogadottá vált egyre bővülő vevőkörünk elégedettségére.
Dunakeszi üzemünk saját előállítású termékei az egész ország területén elérhetőek!
Kérjük ismerjék meg tevékenységünket, munkatársainkat, forduljanak hozzánk bizalommal! Dunakeszi üzemünk, óbudai, budaörsi, tatabányai, kecskeméti, pécsi és debreceni üzleteink állnak rendelkezésükre.