Üzemi dolgozó / Operátor

  • Cég neve

    Flavorchem Europe Kft.

  • Munkavégzés helye

    2144 Kerepes, Vasút utca 42.

  • Fizetés

    Nettó 266e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyorsan elsajátítható, közepesen nehéz fizikai munka a porkeverő gépeken.
  • Termelő berendezések beállítása, folyamatos ellenőrzése
  • Alapanyagok összekészítése, kimérése és gépbe töltése. (25 kg-ot meghaladó súly is)
  • Késztermék kimérése, csomagolása, címkézése, raklapra való összekészítése.
  • Termelő berendezések tisztítása, fertőtlenítése.
  • Gyártási dokumentációk vezetése.
  • Vállalati szabályzatok, üzemi rend és higiéniai utasítások betartása.

Elvárások

  • Nagyfokú precizitás, pontosság, rendszeretet
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Napi 8 órás munkavégzés vállalása egy vagy két műszakos munkarendben hétfőtől péntekig

Előnyt jelent

  • Középfokú végzettség (műszaki ismeret/érzék)
  • Érvényes targonca jogosítvány
  • Élelmiszeri, vegyipari gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria-csomag
  • bejárástámogatás
  • havi bónusz.
  • bejelentett bér
  • szabad hétvége, két vagy három műszakos munkarend
  • magán egészségügyi csomag
  • önkéntes nyugdíjpénztár

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A KEREPESI székhelyű Flavorchem Europe Kft. íz- és illatanyagok gyártásával foglalkozik. Termékeinkkel számos élelmiszerben, üdítőitalban, háztartási higiéniai termékekben és sok más területen is találkozhatnak a fogyasztók.

Önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet, bérigény megadásával.