Üzemi dolgozó / Fémhulladék feldolgozó

  • Cég neve

    D&D Metall Kft.

  • Munkavégzés helye

    9081 Győrújbarát, Templomsor utca 66.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

- Kézi szortírozás
- Válogatás, elemzőgépek használata
- Fémhulladék feldolgozó gépek (présgépek) kezelése

Elvárások

- Büntetlen előélet
- Megbízhatóság
- Szorgalom
- Csapatmunkára való hajlandóság

Előnyt jelent

-Targonca vezetői engedély gyakorlattal

Amit kínálunk

- Telepünk teljes munkaidőre keres munkavállalót hosszú távra.
- Megbízható munkahelyet, biztos jövedelmet kínálunk.
- Munkába járáshoz hozzájárulunk.

Céginformáció

Cégünk már 30 éve stabil és dinamikusan fejlődő szereplője a hazai hulladékhasznosítási piacnak. Különböző fémhulladékok begyűjtésével,  és hasznosításával foglalkozunk. Győrújbaráton található telephelyünkre hosszú távra keressük új, elkötelezett munkatársakat.

Ha szeretne csatlakozni csapatunkhoz, küldje el fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva!
Vagy keressen bennünket telefonon: 96/543-060 és +36 20 339-1710