Üzemi berendezés kezelő

  • Cég neve

    LESAFFRE MAGYARORSZÁG KFT.

  • Munkavégzés helye

    1221 Budapest, Gyár utca 5-9.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A gyár energetikai és vízforgalmi berendezéseinek, kazánház, hűtőgépház, ipari és ivóvíz ellátó és csatornarendszer, kompresszorház, elpárologtató üzem működtetése, felügyelete
  • Biogáz üzem működtetése
  • Szakszerű közreműködés ellátása a karbantartások során
  • Üzemviteli események dokumentálása
  • Folyamatos 12 órás munkarendben (2 munkanap + 2 pihenőnap váltakozásával)

Elvárások

  • Műszaki jellegű középiskolai végzettség
  • Kazánkezelő vagy kazángépész végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Hűtőgép kezelői végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer, karácsonyi jutalom, béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.

Céginformáció

  • A LESAFFRE Csoport a világpiac kiemelkedő élesztőgyártója és forgalmazója, a fermentációs ipar egyik vezető kulcsszereplője. Magyarországon is több, mint 140 éve stabilan és nyereségesen működünk, sütőipari vállalkozások és családok százezreit látjuk el élelmiszeripari alapanyagokkal.
  • Vállalatunk nem egy tipikus „multi”: egyszerre jellemzők rá a nemzetközi vállalatok előnyei és a középvállalkozások barátságos hangulata!

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva tudja elküldeni hozzánk.