Üzemfenntartási koordinátor

  • Cég neve

    BAT PÉCSI DOHÁNYGYÁR KFT.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

A műszaki osztályra keresünk

pozícióba munkatársat

Feladataid lesznek:

  • A vállalat külső és belső energiaellátó rendszereinek felügyelete, üzemeltetése
  • Üzemfenntartási tevékenység ellátásának biztosítás
  • Üzemfenntartási csoport napi munkájának irányítása IWS alapokon Üzemfenntartási tevékenységekhez kapcsolódó adminisztráció Berendezések állapotának folyamatos nyomon követése
  • Külső vállalkozók tevékenységének felügyelete, segítése
  • Napi kapcsolattartás szolgáltatókkal, szállítókkal
  • Tervek, rajzok, dokumentációk kezelése, tárolása
  • Megrendelők, szerződések készítése

Amit várunk Tőled:

  • Középfokú műszaki végzettség (szakmunkás/technikus, preferáltan gépész vagy villamos területen)
  • Ipari területen megszerzett gyakorlat
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség, rugalmasság
  • Rendszeresség, pontosság, precíz munkavégzés
  • Megfelelő kommunikációs készségek

Előny:

  • Épületfelügyeleti rendszerek ismerete
  • Gyakorlat termelés és karbantartás területén
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Angol műszaki nyelv ismerete
  • Hasonló munkakörben megszerzett gyakorlat
  • Épületgépész vagy villamos szakirányú végzettség

Munkarend: rugalmas

Munkaszerződés típusa: határozott

Amit nyújtani tudunk:

Cafeteria, Bónusz, Egészségbiztosítás, Céges flotta, Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában, Sporttámogatás, Hűségbónusz, Hazautazás és bejárási támogatás, Önkéntes magánnyugdíj pénztár, Kamatmentes lakáskölcsön, Szociális segély, Temetési segély, Fizetési előleg, céges események.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszaki munkatárs