Üzemfenntartási assziszens

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

    • Boltok műszaki hibabejelentéseinek kezelése
    • Műszaki dokumentumok elektronikus iktatása
    • Kapcsolattartás partnercégekkel
    • Megrendelések megírása és elszámolások előkészítése
    • Nyomon követési táblázatok kezelése, adatok rögzítése a nyilvántartási programban
    • Eszközselejtezéssel kapcsolatos adminisztráció kezelése
    • Kapcsolattartás üzemfenntartási területi vezetőkkel és társosztályokkal

Amit elvárunk:

    • Legalább középfokú végzettséget / érettségi bizonyítványt
    • Magabiztos MS Office használatot
    • Erős adminisztrációs vénát
    • Jó kommunikációs készséget, csapatmunkát
    • Rendszerszemléletet

Előnyt jelent:

    • Pénzügyi és/vagy műszaki ismeretek
    • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • 13. havi juttatást
    • SPAR dolgozói kedvezményt, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig
    • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
    • Egészségbiztosítási csomagot
    • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
    • Ingyenes céges buszjáratot Budapest, Tata és Tatabánya térségéből. Céges buszjárat által nem érintett településekről történő bejárást br. 40 Ft/km üzemanyagtérítéssel támogatjuk
    • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
    • Home office lehetőséget
    • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
    • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési és előrelépési lehetőséget
    • Nyelvtanulási lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens